182 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NF791 |
| Виробник | PAYEN |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 27.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia, Volvo, Nissan |
| Сумісність з моделлю | V40, S40, Interstar, 19, Laguna, Primastar, Solenza, 11, Scenic, 21, Space Star, Carisma, Kangoo, Clio, 1.1, Logan, Megane, Super 5, Modus |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |