241 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 303291 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Сумісність з моделлю | Laguna, 25, 17, Safrane, Espace, 15 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |