292 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 508608 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 22 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Volvo, Москвич |
| Сумісність з моделлю | Espace, 19, Laguna, 480, Trafic, 440, 11, 2142, 21, 460, Clio, 1.1, Megane, Super 5 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |