392 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20020137B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Alfa Romeo, Lancia, Citroen, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, XM, ZX, Xsara Picasso, 306, Partner, Ulysse, Boxer, DS3, 607, Ducato, Jumper, Xantia, C6, 106, Zeta, BX, C2, C4, 406, 605, 307, 407, Expert, 508, DS5, C5, Nemo, 405, C3, 208, 1007, 207, Xsara, 206, Scudo, 308 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |