621 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20015493B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Fiat, Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, XM, Traveller , Boxer, 607, Ducato, Jumper, Xantia, C6, Zeta, 406, C4, 605, 307, 407, Expert, 508, DS5, C5, RCZ, Ulysse, 308, Scudo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |