730 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 381710 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8.5 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 54 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Fiat, Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | XM, Boxer, Ducato, 605, Jumper |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |