192 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NF826 |
| Виробник | PAYEN |
| Висота | 11.3 мм |
| Внутрішній діаметр | 29.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Citroen, Fiat, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | Jumpy, XM, ZX, Xsara Picasso, 306, Partner, Ulysse, Tempra, Berlingo, Xantia, 106, BX, 406, 605, 307, Expert, C5, 405, Visa, Xsara, 206, Scudo |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |