471 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 505600 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | C3, 1007, C2, C4, 207, 307, 206 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |