150 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NF334 |
| Виробник | PAYEN |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Матеріал | NBR |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Citroen, Peugeot |
| Сумісність з моделлю | LNA, Samba, 504, Visa, 204, 304, 104, Peugeot 205 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |