410 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 477010 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Chevrolet, Alfa Romeo, Opel, Lancia, Saab, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Signum, 156, Brava, Bravo, Omega, Stilo, Zafira, Punto, 9-3, 9-5, Frontera, Zafira, 145, 146, 155, Thesis, Spider, Dedra, GT, Astra, Coupe, Vectra, Delta |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |