483 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12015548B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Двигун |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Сумісність з моделлю | Ascona, Kadett, Omega, Vectra, Frontera, Calibra, Astra |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |