352 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12013459B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Renault, Dacia, Hyundai, Acura, Chrysler, Alfa Romeo, Volvo, Opel, BMW, Mercedes-Benz, Honda, Kia, Toyota, Rover |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з моделлю | Kadett, Vectra, Astra, Omega |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |