280 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 763918 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Cadillac, Chevrolet, Daihatsu, Opel, Honda, Saab |
| Сумісність з моделлю | Signum, Omega, 110, Kadett, Zafira, Calibra, Porter, 9-5, Terios, 9000, Charade, Feroza, Gran Move, Zafira, Mokka, Civic, Applause, Meriva, Combo, Astra, Corsa, Cruze, Hijet, CTS, Vectra |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |