374 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 434500 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Isuzu, Suzuki, Chevrolet, Alfa Romeo, Cadillac, Opel, Lancia, Jeep, Saab, Fiat |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з моделлю | Zafira, Astra, Combo, Vectra, Insignia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |