303 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12019250B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Suzuki, Alfa Romeo, Opel, BMW, Lancia, Fiat, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Doblo, 3, #3, Ypsilon, 500x, 500l, Swift, Punto, Linea, Wagon R, Tigra, 500 C, Tigra, Tipo, Tiida, Wagon R+, Grande Punto, Ulysse, 500, Meriva, Combo, MiTo, Astra, Corsa, Gamma, Fiorino, Vectra, Ignis |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |