351 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 290710 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, УАЗ, Alfa Romeo, Opel, Lancia, Honda, Kia, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Brava, 500, CR-Z, Ceres, Grande Punto, 500 C, City, Stilo, Delta, Jazz, Spider, Punto, Doblo, Palio, 500C / 595C / 695C, Fiorino, Brera, 159, Combo, Besta, Lublin, MiTo, Tipo, Bravo, Ypsilon, 500l, Hunter, Linea, 4C, Civic |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |