370 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 46085505B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Двигун |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Opel |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Vivaro, Scenic, Trafic, Clio, Megane, Espace |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |