141 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | NJ399 |
| Виробник | PAYEN |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 45 мм |
| Матеріал | NBR |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Lancia, Nissan |
| Сумісність з моделлю | 300ZX, Vanette, 280ZX,ZXT, 200SX, PICK UP, Pick Up, Beta, Terrano, Pathfinder, Patrol |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |