192 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19026764B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Sunny, 300ZX, 100NX, Quest, Vanette, 200SX, Primera, PICK UP, Navara, Pick Up, Pathfinder, Almera, Patrol |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |