303 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19016515B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 36 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Місце встановлення | Двигун |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan, Opel, Saab |
| Сумісність з моделлю | Cherry, Sunny, 9-5, Almera, Signum, Vectra, Espace, Primera |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |