191 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19016671B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Infiniti, Nissan, Mazda |
| Сумісність з моделлю | e, Bluebird, 626, Stanza, Pathfinder, 300ZX, 323, Patrol, Sunny, Laurel, PICK UP, Primera, Pick Up, Terrano, Xedos, RX-7, 929, QX4, Prairie, MX-3, Maxima, Almera, M30, MX-5, MX-6, Cherry |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |