221 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15012000 |
| Виробник | AJUSA |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 34 мм |
| Зовнішній діаметр | 48 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Infiniti, Hyundai, Suzuki, Daihatsu, Geely, Mazda, Kia, Nissan |
| Тип запчастини | Аналог |
| Сумісність з моделлю | Bluebird, Almera, Primera, Patrol |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |