250 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19016578B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 56 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Hyundai, Mazda, Mitsubishi |
| Сумісність з моделлю | 626, S Coupe, 3, Sonata, TRIBUTE, Outlander, Eclipse, #3, 323, Lancer, Lantra, Xedos, RX-7, 929, MX-3, Galant, Accent, Sapporo, Tribute, Colt, Eclipse Cross, ASX, Pony, Pajero Pinin, Space Wagon, Space Runner, Santamo, MX-6, MX-5, Pony / Excel, 6, Pajero |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |