252 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 247260 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 25 мм |
| Зовнішній діаметр | 35 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Groz, Hyundai, BYD, Chery, Great Wall, Kia, Proton, Mitsubishi |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з моделлю | Pajero, Outlander, Lancer, Grandis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |