209 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 293946 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 35 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Smart, Kia, Groz, Hyundai, Peugeot, BYD, Chery, Volvo, Great Wall, Citroen, Honda, Acura, Proton, Rover, Mitsubishi |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Сумісність з моделлю | Outlander, Carisma, Lancer, Pajero, Grandis |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |