352 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01019287B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Sprinter, 124, S-Class, /8 (W114/W115), SL, E-Class |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |