313 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01034075B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Skoda |
| Сумісність з моделлю | Viano, Sprinter, SL, Vito, Superb, CLC-Class, C-Class, G-Class, E-Class |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |