360 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01020045B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 43 мм |
| Зовнішній діаметр | 58 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Mercedes-Benz, Honda, Maybach |
| Сумісність з моделлю | SLR, Odyssey, Accord, S-Class, B-Class, SL, T1, C-Class, S2000, Sprinter, 124, FR-V, CR-V, Integra, G-Class, CLC-Class, A-Class, CLS, R-Class, Viano, Vito, /8 (W114/W115), Civic, 100, E-Class |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |