321 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01019482B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Hyundai |
| Сумісність з моделлю | Santa Fe, Vario, Sprinter |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |