670 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01031980B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 12 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 102 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | Viano, SL, S-Class, SLR, Vito, C-Class, E-Class, Viewt |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |