493 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 398420 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 13 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | G-Class |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |