331 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01029794B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 45 мм |
| Зовнішній діаметр | 65 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Transporter, S-Class, C-Class, E-Class |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |