323 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 582689 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 29.9 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | SL, S-Class, C-Class |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |