361 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01029803B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 11 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat, 124, S-Class, SL, Superb, CLC-Class, C-Class, E-Class |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |