201 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15010500 |
| Виробник | AJUSA |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 46 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, Mazda, Suzuki, Kia |
| Сумісність з моделлю | 323, Retona, e, 626, Grand Vitara, Econovan, Rocsta, Sportage, Vitara |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |