261 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 19026018B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 30 мм |
| Зовнішній діаметр | 44 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Mazda, Kia |
| Сумісність з моделлю | Pride, e, Xedos, 626, Sephia, 3, MX-3, MX-6, Besta, #3, 6, Shuma, 323 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |