701 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 20033804B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 9 мм |
| Внутрішній діаметр | 33 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Scenic, Clio, Duster, Micra, Kangoo, Megane, Dokker, Wind, Fluence, X-Trail, Sandero, Qashqai, Logan |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |