261 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01033808B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Місце встановлення | Передня вісь |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Dacia, Nissan |
| Сумісність з моделлю | Laguna, Scenic, Almera, Clio, Note, Duster, Micra, Kangoo, Megane, Dokker, Wind, Fluence, Sandero, Qashqai, Logan |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |