493 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 394110 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 6 мм |
| Внутрішній діаметр | 56 мм |
| Зовнішній діаметр | 70 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Volvo |
| Сумісність з моделлю | S80, XC70, V50, V70, S60, S40, C70, V40, C30, XC90, XC60 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |