360 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01026401B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 52 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Ford, BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, Transit, Z8, 7-Series, #3 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |