200 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01019151B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 5 мм |
| Внутрішній діаметр | 15 мм |
| Зовнішній діаметр | 21 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | NBR |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Land Rover, Volvo, BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, Z4, X5, 3, 240, 7-Series, #3, 6, Discovery, E38, E30 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |