480 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 15510042B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 40 мм |
| Зовнішній діаметр | 52 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Citroen, BMW |
| Сумісність з моделлю | Xantia, X5, 3, ZX, Xsara, 7-Series, #3, 6, E38, E30 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |