390 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 01020317B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 44 мм |
| Зовнішній діаметр | 67 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW |
| Сумісність з моделлю | Z3, 3, 7-Series, #3, 6, Z1, E38, E30 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |