248 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 586668 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 38 мм |
| Зовнішній діаметр | 50 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | BMW, Geely, Honda, Lexus, Lifan, Toyota |
| Сумісність з моделлю | EC7, 3, Solara, Liteace, #3, Picnic, ES, SL, Land Cruiser, Porter, Camry, Celica, LS, RAV4, Integra, Civic, Matrix, Vision, Corolla, Corona, Auris, MR2, Avensis, Z1, E30 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Змінне |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |