| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 562939 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 28 мм |
| Зовнішній діаметр | 40 мм |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Rolls-Royce, BMW |
| Сумісність з моделлю | 3, #3, 7-Series, Silver Seraph, E30, E38 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |