233 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12013896B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 62 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Поліакрилат |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Renault, Peugeot, Alfa Romeo, Volvo, Volkswagen, Lancia, BMW, Mercedes-Benz |
| Сумісність з моделлю | 604, 7-Series, S-Class, 2.5-3.2, 240, 155, 504, /8 (W114/W115), 411,412, Dedra, Transporter, Tagora, 6, 21, 260, GT, Alfasud, 2500-3.3, E30 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |