442 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12015711B |
| Виробник | Corteco |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 55 мм |
| Зовнішній діаметр | 68 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Матеріал | Фторкаучук |
| Місце встановлення | Передній |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Alfa Romeo, Opel, Volkswagen, Lancia, Saab, Fiat |
| Сумісність з моделлю | Signum, 156, 33, Bravo, Omega, Stilo, Passat, Phaeton, Zafira, Calibra, Punto, 9-3, 9-5, Frontera, Alfasud, Touareg, Zafira, A6, A8, 145, 146, 155, Thesis, Spider, Ascona, GT, Astra, Coupe, Vectra, Delta |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |
| Сумісність із моделлю | 145, 146, 155, 156, 33, 9-3, 9-5, A6, A8, Alfasud, Ascona, Astra, Bravo, Calibra, Coupe, Delta, Frontera, GT, Omega, Passat, Phaeton, Punto, Signum, Spider, Stilo, Thesis, Touareg, Vectra, Zafira |