409 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 326470 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 10 мм |
| Внутрішній діаметр | 32 мм |
| Зовнішній діаметр | 47 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Porsche, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Cayenne, California, Passat, Touareg, A8, Superb, Transporter, A4, Q7, A6 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |