681 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 655340 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 7 мм |
| Внутрішній діаметр | 42 мм |
| Зовнішній діаметр | 55 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Bentley, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat, Touareg, Continental, Phaeton, A8, Continental Flying Spur, A4, A6 |
| Тип запчастини | Аналог |
| Напрямок обертання сальника | Праве |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |