351 ₴
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 242620 |
| Виробник | ELRING |
| Висота | 8 мм |
| Внутрішній діаметр | 24 мм |
| Зовнішній діаметр | 39 мм |
| Конструктивні особливості | З пилозахисним кожухом |
| Стан | Новий |
| Сумісність з маркою | Audi, Seat, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Scirocco, Octavia, Polo, Fabia, Golf, A1, Q3, Toledo, Yeti, Load Up, Tiguan, Alhambra, Jetta, A3, Touran, Beetle, Caddy, A4, Passat, UP!, Superb, Mii, Ibiza, Leon, Formentor, Rapid |
| Тип запчастини | Аналог |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 14 днів |
| Якість | Відмінне |
| Кількість в упаковці, шт | 1 шт |